Kontakta oss

bergsprängning Uppländska Berg
Uppländska Bergborrnings AB – Huvudkontor och Administration

Abborrvägen 14
761 41 Norrtälje

Telefon 0176-766 40
Fax 0176-22 53 25

info@upplandskaberg.se

sprangarbeten
Sprängarbeten

Tippvägen 10
826 40 Söderhamn

Telefon 0270-156 75
Fax 0270-156 85

pellesvensson@sprangarbeten.se

Personkontakt

Robin Karlsson
Robin Karlsson

VD
070-685 18 34

robin.karlsson@upplandskaberg.se

Thomas Kristoffersson
Thomas Kristoffersson

CFO
070-259 38 37

thomas.kristoffersson@upplandskaberg.se

Sonny Carlsson
Sonny Carlsson

Platschef
070-631 18 11

sonny.carlsson@upplandskaberg.se

Peter Hållqvist
Peter Hållqvist

Platschef
070-349 75 13

peter.hallqvist@upplandskaberg.se

Platschef vajersågning Uppländska Berg
Urban Nyberg

Platschef
070-371 20 60

urban.nyberg@upplandskaberg.se

David Meiton
David Meiton

Platschef
070-349 75 21

david.meiton@upplandskaberg.se

Alexander_Lindgren
Alexander Lindgren

Platschef
070-336 68 16

alexander.lindgren@upplandskaberg.se

Johan_Lindqvist_2
Johan Lindqvist

Platschef
076-128 86 84

johan.lindqvist@upplandskaberg.se

Stefan Hed
Stefan Hed

Platschef
070-253 54 95

stefan.hed@upplandskaberg.se

pelle_268x368
Per Svensson

VD
Sprängarbeten
070-602 52 35

pellesvensson@sprangarbeten.se

Platschef bergsprängning Sprängarbeten
Nils Lindy

Platschef
Sprängarbeten
070-267 96 05

nilslindy@sprangarbeten.se